Gisteren bereikte ons het verdrietige bericht over het overlijden van onze chauffeur Jan van den Nieuwenhof.

Jan meldde zich vorig jaar bij ons team als chauffeur tijdens de Roparun. Niet wetende dat hij enkele maanden daarna de diagnose zou horen die allesbepalend zou worden. Jan behoorde ineens tot de doelgroep waar hij zich vol enthousiasme voor in wilde zetten.

Tijdens een bezoek in de Hospice gaf hij aan graag aanwezig te willen zijn bij ons vertrek op 2 juni as. Dit leek hem geweldig. Tijdens de organisatie rondom ons vertrek realiseerden wij ons dat dit moment afhankelijk zou blijven van de levensdagen die hem nog gegund waren. ..

We gaan je missen Jan. Bedankt voor jouw betrokkenheid en enthousiasme.
In gedachten nemen we je mee tijdens ons Roparun Avontuur. Een Roparun die voor ons team in het teken is komen te staan van herdenken. Een Roparun die start met ‘een ruw randje’. ..

Wij wensen zijn gezin, familie, vrienden en bekenden veel sterkte toe met dit grote verlies.